Tyska policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży.

 


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych, do których doszło w sklepie przy al. Bielskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych o łącznej wartości ponad 600 zł. Do zdarzenia miało dojść 4 lutego 2020 roku w sklepie mieszczącym się przy al. Bielskiej w Tychach.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informację.

Rysopis :

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała wzrostu około 180 cm, na głowie ma założoną zimową czapkę koloru niebieskiego, ubrany w kurtkę zimową koloru ciemnego (granatowego) z pomarańczowymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego. Na nogach ma założone obuwie sportowe typu adidas, koloru niebieskiego z trzema białymi pasami oraz białą podeszwą, mężczyzna ten przez lewe ramię ma zawieszoną na pasku torbę koloru czerwonego.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/