Warsztaty dietetyczne w Klubie Urbanowice MCK.

 


Klub Urbanowice MCK – 12 lutego 2020 r., godz. 17:00

Drogie Panie! Zapraszamy na cykl warsztatów, które przygotowaliśmy z myślą o Was. O Waszym zdrowiu, lepszym samopoczuciu, nauce komponowania posiłków i eliminowaniu złego samopoczucia. Odżywianie skrojone na miarę potrafi zdziałać cuda! Zaczynamy je czynić wspólnie już 12 lutego o godzinie 17:00

Na pierwsze spotkanie zabierzcie ze sobą wygodny strój, długopis, dobry humor i duży worek determinacji, chęci do zmiany i ciekawości.

Co planujemy?

Pod okiem dietetyka przez kolejne 4 spotkania nauczymy Was jak komponować posiłki, jak prawidłowo się odżywiać, jakie witaminy i minerały są niezbędne dla zdrowia i gdzie je znaleźć. Powiemy Wam na co powinnyście zwrócić uwagę wybierając produkty spożywcze i w jaki sposób zarządzać lodówką, by nie spędzać niepotrzebnie nadmiernej ilości czasu w kuchni.

Plan Spotkań:

Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników i przedstawieniem planu wdrażania zmian żywieniowych
Nauka komponowania posiłków z produktów sezonowych
Poszerzenie wiedzy podstawowej i odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu odżywiania
Analiza porównawcza składu masy ciała i wdrożonych nawyków żywieniowych
Kto prowadzi spotkanie?

Sylwia Maksym z Body Idea Dietetyka Przyszłości, dyplomowany dietetyk kliniczny z wieloletnim stażem. Na co dzień pracuje w szpitalu neurologicznym, a także we własnym gabinecie dietetycznym. Entuzjastka diety roślinnej, współpracująca ze sportowcami na poziomie zawodowym: kolarstwo, triathlon, piłka nożna, sporty siłowe. Ambasadorka ogólnopolskiego wyzwania Vegan Challenge i promotorka zdrowego stylu życia opierającego się o diety roślinne i aktywność fizyczną. Prywatnie miłośniczka Hiszpanii, kolarstwa i mocnej kawy.

Wstęp wolny, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Tel. 726 261 375
urbanowice@mck.tychy.pl


Źródło : http://umtychy.pl/