Sylwester w Teatrze Małym : „Kto nas odwiedzi?”

 


Teatr Mały – 31 grudnia 2019 r., godz. 19.00 i 22.30

„Kto nas odwiedzi?” – Spektakl sylwestrowy

Cena:  100 zł

W tym roku Teatr Mały zaprasza na sylwestrowy spektakl pt. ”Kto nas odwiedzi?”  w wykonaniu dwóch doborowych aktorów: Jadwigi Jankowskiej-Cieślak i Jana Peszka. Przedstawienie będzie wystawiane o godzinie 19:00 i 22:30, po spektaklu zapraszamy na sylwestrowy poczęstunek i lampkę szampana.

Sylwester w Teatrze Małym/ KTO NAS ODWIEDZI

Na zakończenie starego i dobre rozpoczęcie Nowego Roku zapraszamy do Teatru! Na naszej dużej scenie zobaczycie Jadwigę Jankowską -Cieślak i Jana Peszka w przedstawieniu 👉 "Kto nas odwiedzi":1⃣ – 31 XII, godz.: 19:002⃣ – 31 XII, godz.: 22:30Bilety ➡ http://bit.ly/SYLWESTER_W_TEATRZE

Opublikowany przez Teatr Mały Tychy Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Rzecz dzieje się nocą w starym zamku, który odwiedzają duchy. Czy lata temu mąż pani domu umarł śmiercią naturalną? A może któryś z jego przyjaciół ma z tym coś wspólnego? Czy tajemnica się wyjaśni?
Ta sztuka to dwie brawurowe, popisowe partytury dla dwójki aktorów, a na scenie wspaniałe osobowości: Jadwiga Jankowska-Cieślak i Jan Peszek. Długo na nich czekaliśmy.
Reżyserem jest Cezary Tomaszewski, autor sławnej autorskiej wersji operetki Lehara Wesoła wdówka, wystawionej w Wiedniu, w której obsadził cztery polskie sprzątaczki.

Obsada: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jan Peszek
Autor: Igor Savin
Reżyseria: Cezary Tomaszewski

Bilety 100 zł . W cenę biletu wliczony jest poczęstunek.