Tyscy policjanci z Mikołajem odwiedzili dzieci w Szpitalu Miejskim.

 


Policjanci z Tychów w porozumieniu z przedstawicielami Szpitala Miejskiego w Tychach odwiedzili dzieci na Oddziale Dziecięcym. Wszystko po to by, w ten szczególny dzień 6 grudnia, pojawił się u nich uśmiech na twarzy. W towarzystwie mundurowych do najmłodszych zawitał również Sznupek, nie zabrakło także Mikołajów. Dzieci oprócz świątecznych życzeń otrzymały prezenty.

W tym szczególnym świątecznym czasie uśmiech dzieci jest bezcenny. Wie o tym dzielnicowy, który na terenie swojego rejonu służbowego ma oddział dziecięcy miejskiego szpitala. Dlatego w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” policjanci zainicjowali, w porozumieniu z przedstawicielami Szpitala Miejskiego w Tychach, spotkanie mikołajkowe. Oprócz mundurowych z wizytą najmłodszym przybył Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty. Wiele uśmiechów wywołał również Sznupek, który towarzyszył stróżom prawa.

Dzięki wizycie policjantów i Mikołaja, hospitalizowane dzieci mogły na chwilę zapomnieć o chorobie i cieszyć się wyjątkowym wydarzeniem. Mamy nadzieje, że takie akcje profilaktyczne z Mikołajem w tle na dłużej zapadną wszystkim w pamięci i skłonią do przestrzegania przepisów w ruchu drogowym.

Życzymy wszystkim dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia, Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/