Pracownicy SANHUA AWECO chcą pobić światowy rekord Guinnessa na najdłuższą linię z pałeczek.

 


Przedsiębiorstwo SANHUA AWECO będzie bić światowy rekord Guinnessa na najdłuższą linię z pałeczek. Mowa tutaj oczywiście o chińskich pałeczkach do jedzenia. Rekordowe przedsięwzięcie będzie miało miejsce 29 sierpnia 2019 roku w siedzibie firmy w Tychach.

Przedsiębiorstwo na co dzień zajmuje się produkcją komponentów do artykułów gospodarstwa domowego, drobnego AGD i Automotive. SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 1500 pracowników w Europie i Chinach.  Jest liderem w zakresie technologii oraz rozwiązań systemowych dla branży AGD, motoryzacji i klimatyzacji. Produkowane przez nich systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie. Z sukcesem łączą tradycję i doświadczenie z rozwojem i myśleniem o przyszłości.

Godzina rekordowej próby zostanie podana wkrótce. Na miejscu będzie obecna koordynatorka Biura Rekordów, która dopilnuje by układanie i mierzenie rekordowej linii przebiegło zgodnie z wytycznymi.

Bicie rekordu będzie częścią programu świętowania 35-lecia firmy Sanhua, która jest chińską spółką. Pałeczki nawiązują do chińskiej tradycji, a pobicie rekordu ma podkreślić siłę i sukces osiągany dzięki współpracy.