Dealz zadebiutuje w Gemini Park Tychy.

 


Brytyjska marka Dealz inwestuje w lokal w Gemini Park Tychy. Właściciel obiektu właśnie podpisał umowę najmu z siecią. Będzie to pierwszy sklep marki w Tychach. Jego otwarcie zaplanowano na przełom sierpnia i września.

Gemini Park Tychy kontynuuje prace nad rozwojem swojej oferty. Tylko I połowa 2019 roku przyniosła tam aż 5 nowych otwarć. Wśród marek, które uzupełniły propozycję galerii można znaleźć m.in. Konsimo (pierwszy sklep na Śląsku), DlaSpania, Top Secret, Carry, a także cukiernię Wisienka na torcie.

– To dziś jeden z największych graczy na europejskim rynku. Marka także od ponad roku dynamicznie rozwija swoją sieć w Polsce. W całej Europie Dealz ma już ponad 900 sklepów, m.in. w Irlandii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, gdzie działa pod nazwą Poundland – wylicza Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

– Późnym latem brand zawita także do Tychów. Dzięki podpisanej umowie Dealz ulokuje w Gemini Park sklep mający 574 m kw., dołączając tym samym do grona największych najemców. Będzie to także pierwszy sklep marki w tym mieście, a także kolejny unikalny punkt na mapie tyskiego centrum handlowego, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem klientów – dodaje.


Źródło : http://www.dlahandlu.pl/