Metamorfoza „City Point Tychy”.

 


„City Point Tychy” zmienia się na lepsze! Nowa strategia głównego właściciela centrum – spółki ALTA S.A. przynosi już pierwsze efekty – do grona najemców dołącza niemiecka sieć „KIK”, a widzowie „Multikina” już niebawem będą mogli skorzystać z jednego z najnowocześniejszych i najwygodniejszych kin w Polsce.

Tej jesieni „KIK” otworzy swój kolejny salon w „City Point Tychy”. „KIK” to europejska marka odzieżowa, która w całej Polsce prowadzi ponad 200 sklepów. Zwarta na początku lipca umowa zakłada przekazanie do dyspozycji „KIK” prawie 500 metrowej powierzchni handlowej. Umowa będzie obowiązywała przez kolejne 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 9 lat.

Jednocześnie, na mocy podpisanego pod koniec czerwca 2019 r. porozumienia, tyskie „Multikino” zmieni się w jedno z najnowocześniejszych i najwygodniejszych kin w Polsce. Efektem metamorfozy będzie też zwiększenie liczby sal z 5 do 6. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że w każdej z sal wszystkie istniejące fotele standardowe zostaną zastąpione fotelami rozkładanymi elektrycznie do pozycji półleżącej, z podnóżkiem, obitymi skórą naturalną, zapewniającymi widzom najwyższy komfort oglądania podczas każdego seansu filmowego. Obecnie w sieci Multikino w tego typu fotele w 100% wyposażone są jedynie kina w Starym Browarze w Poznaniu oraz nowo otwartej Galerii Młociny w Warszawie. Te inwestycje są konsekwencją przedłużenia okresu najmu – sieć „Multikino” może działać w „City Point Tychy” przez kolejne 12 lat.

Podpisanie nowej umowy z siecią „Multikino” i pozyskanie marki „KIK” stanowi potwierdzenie słuszności strategii przebudowy „City Point Tychy”. Główny właściciel centrum, spółka ALTA S.A., konsekwentnie unowocześnia swój obiekt i otwiera na nowe funkcje. Obecnie finalizowane są prace nad stworzeniem interaktywnych miejsc zabaw dla dzieci oraz miejsc do pracy i odpoczynku dla dorosłych. – City Point Tychy staje się coraz ciekawszym miejscem, które warto odwiedzić nie tylko po to, by zrobić tu zakupy. Naszą ambicją jest stworzenie obiektu, w którym ludzie po prosty będą chcieli przebywać – mówi Jacek Moritz, prezes spółki ALTA.

Spółka ALTA jest znana ze swojego innowacyjnego podejścia do nieruchomości. Jej działania cechuje koncentracja na jakości, długofalowa perspektywa i odpowiedzialność wykraczająca daleko poza mury samych budynków. ALTA tworzy dobre miejsca do życia, pracy i rozrywki. Najlepszym tego przykładem jest Miasteczko Siewierz Jeziorna, czyli pierwsza w Polsce dzielnica projektowana i budowana od podstaw wedle zasad zrównoważonego rozwoju, która nieustannie przyciąga zainteresowanie i uznanie klientów.


Źródło : https://strefainwestorow.pl/