Dzień Otwarty w Tyskich Browarch Książęcych.

 


Tyskie Browary Książęce – 6 lipca 2019 r., godz. 10:00 – 16:00 

Zajrzyj do Tyskich Browarów Książęcych podczas niepowtarzalnego Dnia Otwartego!

Pełne ciekawych historii i pysznego piwa – poznaj czterowiekową pasję warzenia Tyskich Browarów Książęcych. Otwiera się przed Tobą perła architektury a jednocześnie nowoczesny browar. Zobacz na własne oczy jak warzymy tu piwo od warzelni aż po rozlew. Skosztuj świeżego piwa Tyskie prosto z browaru w klimatycznych murach historycznego pubu. Znajdź się w gronie szczęśliwych posiadaczy jednej z 200 wejściówek do Tyskich Browarów Książęcych.

Skorzystaj z wyjątkowej atrakcji! Weź udział w bezpłatnej Książęcej Szkole Degustacji, specjalnych warsztatach, w czasie których cervesario, piwny ekspert, prezentuje sztukę degustacji piwa i zapozna Cię z tajnikami jego oceny sensorycznej. Zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce: (+ 48) 32 327 84 30.

Zapisy odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie https://tyskiebrowaryksiazece.kp.pl.

Ilość miejsc ograniczona – 200 osób

Dla zwiedzających udostępniony zostanie bezpłatny parking przy browarze. W zwiedzaniu browaru mogą brać udział wyłącznie osoby powyżej 16. roku życia. Zwiedzanie trwa ok. 2h. W programie m.in.: Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, historyczna warzelnia, fermentacja, historyczne budynki Browaru, rozlew.


Źródło : https://www.kp.pl/