Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do których doszło na trasie S1 w Tychach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszego zdarzenia o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

W okresie 5-6 maja 2019 roku pomiędzy godzinami 09:30-12:00 w Tychach na Trasie S1 w kierunku Tychów w rejonie wiaduktu z DK 1, kierujący nieustalonym pojazdem w nieznanych okolicznościach, utracił panowanie na prowadzonym pojazdem i uderzył w barierę energochłonną na 564 km + 520 m drogi oraz na 564 km + 720 m drogi, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia

Osoby posiadające informacje na temat przebiegu opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 3256-267 lub 3256-268.

Przypominamy, że kampania „Nie reagujesz – akceptujesz!” trwa!

Niezmiennie, od 2011 roku, trwa kampania społeczna „Nie reagujesz – akceptujesz!”. Dzięki Państwa zgłoszeniom tyscy policjanci zatrzymali wielu sprawców min. zdarzeń drogowych, kradzieży, włamań, rozbojów, a także kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu prowadzili samochód. W dalszym ciągu liczmy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą informację, która może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/