Prezentacja nowego składu drużyny CS:GO.

 


Musieli posiadać pięcioletnie doświadczenie i mieć na swoim koncie minimum 2500 tysiąca godzin gry. Następnie czekała ich rekrutacjadwa miesiące testów i pokonanie 80 rywali. W końcu pięciu z nich zostało e-zawodnikami Tyskiego klubu. GKS Tychy ESports ogłosił nowy skład drużyny CS:GO. Jej kapitanem został kibic ŁKS Lodź, Zawiszy Bydgoszcz i GKS Tychy.

– Zawsze chciałem reprezentować barwy jednego z tych trzech zespołów i teraz moje marzenie się spełniło.  Podpisanie kontraktu pomoże nam w rozwoju naszej drużyny. To dla nas bardzo duża motywacja i wyróżnienie, że mamy możliwość reprezentowania tak profesjonalnej organizacji. – mówi Michał „muraw” Murawiak, kapitan GKS Tychy Esports.

W jej skład wchodzi pięciu zawodników– Michał „muraw” Murawiak, Damian „JoKeR” Ślifirczyk, Mateusz „Matt2M” Mądry, Miłosz ‚MIŁY‚ Masłowski i Kacper „dream” Krawiec. Mają od 18-22 lat. Na co dzień pracują i studiują. Po godzinach trenują i przygotowują się do turniejów. Choć mieszkają w różnych częściach Polski, to połączyła ich wspólna pasja. W Counter Strike grają od najmłodszych lat.

– Trenujemy wspólnie 5-6 godzin dziennie, dodatkowo każdy z nas przygotowuje się indywidulanie. Rozgrywamy bardzo wiele spotkań treningowych przeciwko drużynom z całego świata. GKS Tychy posiada bardzo szerokie zaplecze dzięki któremu w doskonałych warunkach możemy przygotowywać się do turniejów– dodaje, Michał „muraw” Murawiak, kapitan GKS Tychy Esports.

GKS Tychy może pochwalić się drugim na świecie Gaming House, który znajduje się na stadionie. W ostatnich miesiącach przy Edukacji przygotowywały się czołowe drużyny z całego świata. W Tychach gościły zespoły m.in. MIBR, Team One, PaiN Gaming, Virtus PRO czy X-KOM. E-zawodnicy GKS Tychy również mają już sprecyzowane plany na przyszłość.

– W okresie wakacyjnym chcemy pojechać na trzy turnieje. Nie ukrywam, że naszym celem są zwycięstwa. Startuje również liga ESEA, jedna z największych w Europie. Chcemy dostać się na jak najwyższy poziom– puentuje Michał „muraw” Murawiak– kapitan GKS Tychy Esports.

W najbliższy weekend e-zawodników GKS Tychy czekają kwalifikacje KFC Battle. Stawką jest wyjazd do Rosji.

Partnerem technicznym GKS Tychy ESports jest Hummel Polska.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/