Obudź siebie do życia – warsztaty rozwojowe dla kobiet.

 


Miejskie Centrum Kultury – 30 marca 2019 r., godz. 10:00

Obudzić kobietę do życia – to nadrzędny cel spotkań, na które zaprasza Miejskie Centrum Kultury w Tychach w ramach cyklu sześciu warsztatów rozwojowych „Obudź swoją kobiecość” realizowanych w ramach V Tyskiego Banku Kultury.

Warsztaty „Obudź siebie do życia” zainaugurują cykl sześciu warsztatów o charakterze artystyczno-psychologicznym, będących kompleksowym narzędziem do pracy nad własnym rozwojem twórczym i osobowościowym.

Warsztat, który odbędzie się 30 marca, pozwoli zająć się rozwojem osobistym – pracą nad energetycznymi zasobami świadomości i treningiem korzystania z intuicji w codziennym życiu.

Poprowadzi go Monika Krzykwa (ps. Monika Kessling).

Zajęcia odbędą się 30 marca o godz. 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Bohaterów Warszawy 26).

Zapisy:
tel. 32 327 02 90, e-mail: magdalena.pytlarz@mck.tychy.pl
WSTĘP WOLNY
Liczba miejsc ograniczona (20 miejsc dla uczestniczek)

Zajęcia mają za zadanie poprzez różnorodne ćwiczenia psychofizyczne, aktywujące pola morficzne oraz angażujące ciało, aktywować pasję, chęć życia, działania i tworzenia, obudzić kobiecość oraz wzmocnić zdolności pozazmysłowego postrzegania otaczającej rzeczywistości. Jest to praca na głębokich poziomach świadomości i podświadomości.

W ramach projektu Obudź swoją kobiecość odbędą się warsztaty z zakresu:
1. Rozwój osobisty
2. Harmonia
3. Relacje
4. Ciało
5. Pasja
6. Wspólnota

Projekt realizowany jest w ramach V edycji Tyskiego Banku Kultury. Jego pomyslodawczynią jest Natalia Maria Romaniuk i Republika Długich Spódni.


Źródło : http://umtychy.pl/