Wesprzyj WOŚP i odbierz podziękowanie od Jurka Owsiaka.

 


Każdy może wesprzeć Orkiestrę nie wychodząc z domu. Każda kwota wpłacona za pośrednictwem PayU poprzez zbiórki internetowe i aukcje charytatywne trafia w całości na rachunek WOŚP.

FacebookOnet.pleSkarbonkaSiepomaga.plWspieram.toZrzutka.pl, strona wosp.org.plaplikacja PLAY, oraz aukcje charytatywne Allegro dla WOŚP – wszędzie tam można wesprzeć finansowo zbiórkę 27. Finału Orkiestry, korzystając z najpopularniejszych metod płatności znanych z zakupów internetowych. Wpłaty na konto Fundacji są bezpiecznie przekazywane za pomocą szybkiego e-przelewu (tzw. pay by linka), kart płatniczych, BLIKA lub najnowocześniejszych metod płatności mobilnych, takich jak np. cyfrowy portfel Google Pay.
We współpracy z PayU została również przygotowana aplikacja umożliwiająca wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Facebooku. Dzięki niej użytkownicy mogą wpłacać środki na rzecz Fundacji zarówno w dniu wielkiego finału, jak i przez cały rok. Konto WOŚP można zasilić dowolnie wybraną kwotą. Po wskazaniu wartości datku aplikacja kieruje bezpośrednio do formatki płatniczej PayU, gdzie wybiera się ulubioną metodę płatności. Po dokonaniu wpłaty na każdego internetowego darczyńcę czeka specjalna niespodzianka – imienne podziękowanie od samego Jurka Owsiaka przygotowane przez Vintom.

Źródło : https://media.wosp.org.pl/