Radio Express patronem medialnym GKS Tychy.

 


Radio Express nadal będzie grało z GKS Tychy. Na 92,3 FM słuchacze mogą dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach w klubie. Przez ostatni rok na antenie pojawiały się zapowiedzi spotkań, informacje prosto z szatni i liczne konkursy. Najciekawszych newsów kibice mieli okazję posłuchać na Stadionie Miejskim. W przerwie każdego meczu rozgrywanego przyEdukacji na fanów czekał krótki serwis informacyjny dedykowany właśnie GKS Tychy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Radiem Express. Jego pracownicy wykazali się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Naszym celem jest jak najlepsza promocja klubu i docieranie do nowych odbiorców. 92,3 FM, to obowiązkowa stacja w odbiornikach wielu mieszkańców Tychów i okolic. Program jest skierowany do mieszkańców województwa śląskiego, głównie w wieku 20-45 lat. Biorąc pod uwagę duży potencjał naszego partnera medialnego, możemy jeszcze bardziej zwiększyć rozpoznawalność GKS Tychy– mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

– Cieszymy się, że również w 2019 roku będziemy współpracować ze sportową rodziną GKSu Tychy. Kibice klubu, to również nasi słuchacze, więc chcemy przekazywać im jak najwięcej informacji o ich drużynie. Poprzednie lata pokazały, że GKS Tychy potrafi zorganizować bardzo oryginalne i pomysłowe akcje promocyjne, które z wielką przyjemnością nagłaśniamy. Bardzo cenimy sobie również możliwość prezentowania przygotowanych przez nas materiału kibicom zgromadzonym na Stadionie Miejskim – na pewno będziemy kontynuować ten cykl. Fani mogą też przygotować się na kilka nowości, ale niech to będzie niespodzianka– dodaje, Łukasz Luszczak, Redaktor Naczelny Radia Express.

Radio Express gwarantuje najwięcej wiadomości ze Śląska. Na 92,3 FM usłyszeć można serwisy informacyjne z wiadomościami dotyczącymi regionu i jego mieszkańców, relacje reporterów z najciekawszych wydarzeń, wiadomości dla kierowców i rozmowy z ważnymi osobami. To bogata oferta skierowana dla słuchaczy zainteresowanych tym, co dzieje się w naszym regionie.


Źródło: http://gkstychy.info/pilka/