Listopad 2018 w Klubie Underground.

 


Jeśli nie macie jeszcze żadnych planów na jesienne wieczory, to mamy dla Was świetną wiadomość! Tyski Underground zapowiada na ten miesiąc wiele niesamowitych atrakcji!
9 listopada – Hinol + Polska Wersja

Underground  listopad rozpocznie w stylistyce muzyki hip-hopowej. 9 listopada na scenie klubu zaprezentuje się bowiem Hinol razem z Polską Wersją. Muzycy podczas występu promować będą swój najnowszy album Mej Duszy Dziecko, więc spodziewać możemy się dużej ilości świeżego materiału. Przed gwiazdą wieczoru na scenie zobaczymy także support, aczkolwiek na chwile obecną nie wiadomo jeszcze kto wystąpi w tej roli. Bilety na koncert zakupić możecie już za pośrednictwem  między innymi Ticketmastera, bądź Biletyny. Cena pojedynczej wejściówki to 30 zł.

11 listopada – KaraROCKe

Metallica, IRA, Guns N’ Roses i Kult podczas jednego wieczoru w tym samym klubie?! To możliwe tylko w tyskim Undergroundzie! Już 11 maja odbędzie się tam kolejna edycja  klubowego KaraROCKe. Wystąpić może każdy dzielny śmiałek, a dla najlepszych wokalistów przewidywane są przeróżne nagrody. Wygrać można nawet bilet na dowolny koncert w klubie, zatem jest o co walczyć!

14 listopada – Skull Fist + Striker + Axe Crazy

14 listopada Tychy staną się prawdziwą  mekką dla wszystkich fanów metalowego grania. Tego dnia właśnie, w Undergroundzie wystąpią aż trzy kapele specjalizujące się w ciężkich brzmieniach! Jako główna gwiazda zaprezentuje się heavymetalowa kapela Skull Fist, która do Tychów wpadnie przy okazji promowania swojego trzeciego albumu, Way of the Road. W roli supportów  zagrają natomiast kanadyjczycy z Strikeroraz nasi rodacy z Axe Crazy. Bilety na koncert zakupić możecie już za pomocą strony GoOut.pl. Cena jednej wejściówki wynosi 50 zł.

15 listopada – Łukasz Lotek Lodkowski

W trzeci czwartek listopada do Undergrounda śmiało zaprosić możemy wszelkich fanów stand-upu. Do Tychów zawita bowiem Łukasz Lotek Lodkowski. Jeden z obecnie najbardziej popularnych stand-uperów przedstawi publiczności swój pełen humoru program Bałagan na Strychu.  Koszt jednego biletu w przedsprzedaży wynosi 40 złotych.

16 listopada – Hunter

Dzień po Lotku na scenie Undergrounda wystąpi metalowa grupa Hunter. Kapela zapowiedziała już, że podczas najbliższej trasy nagrywać będzie swój nowy album, zatem koncert w Tychach może być niepowtarzalną okazją do usłyszenia pierwszych wersji nowego materiału! Rzecz jasna, z całą pewnością nie zabraknie też największych hitów Huntera z płyt takich jak Niewolność, czy chociażby Królestwo. Wejściówki na koncert (w cenie 40 złotych) zakupić możecie obecnie między innymi poprzez portal Tickemaster.

17 listopada – Romantycy Lekkich Obyczajów

17 listopada natomiast, na Śląsk po udanym występie na Juwenaliach powrócą Romantycy Lekkich Obyczajów. Kapela wystąpi w Tychach podczas trasy promującej ich ostatni album Neoromantyzm. W roli supportu zaprezentuje się warszawska formacja ADMINISTRATORR ELECTRO. Cena jednego biletu w przedsprzedaży wynosi 30 złotych.

23 listopada – TABU

Oprócz Romantyków, po udanym juwenaliowym występie do Katowic powróci także TABU. Grupa wystąpi w Tychach podczas jesiennej trasy zorganizowanej z okazji 15-lecia działalności! Jak sama kapela zapowiada:  Na koncercie usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który znajdzie się na naszym piątym studyjnym albumie. Brzmi interesująco, czyż nie? Bilety zakupić możecie już za 30 złotych między innymi na stronie Ticketmastera.

30 listopada – Grubson

Listopad w Undergroundzie rozpoczął się hip-hopowo i tak też się zakończy. Na sam koniec miesiąca, do Tychów wpadnie Grubson z swoim nowym albumem. A razem z nim Jarecki oraz DJ BRK. Będzie się działo! Bilety na koncert (w cenie 35 złotych) dostępne są już między innymi na Biletynie.

Na wszystkie z powyższych imprez biletów z dnia na dzień będzie coraz mniej zatem polecamy spieszyć się z zakupem!


Źródło : https://kulturalnemedia.pl/