Dwie zagraniczne marki odzieżowe w Gemini Park Tychy.

 


Otwarty w marcu tego roku Gemini Park Tychy znacząco poszerza swoją ofertę „fashion”. Wśród nowych najemców, znalazły się aż dwie popularne  marki odzieżowe  – New Yorker oraz Pierre Cardin.

Więcej mody, więcej marek

Szeroko pojęta moda zajmuje coraz więcej miejsca w ofercie Gemini Park Tychy. Już dziś aż 45 proc. oferty tego największego w Tychach centrum handlowego wypełniają sklepy z ubraniami, butami, dodatkami i biżuterią. Teraz to grono za sprawą nowych otwarć powiększa się.

Na ulokowanie swoich sklepów w Tychach zdecydowały się aż dwa zagraniczne brandy – niemiecka sieć New Yorker oraz francuska marka Pierre Cardin. Pierwszy najemca zajął lokal o powierzchni 1100 m kw., drugi salon mający 100 m kw. To jak dotąd największe poszerzenie oferty segmentu „fashion” od otwarcia galerii w marcu.

Kontynuujemy prace nad rozwojem oferty modowej Gemini Park, wprowadzając do niej kolejne unikalne na lokalnym rynku marki, a przez to atrakcyjne dla mieszkańców miasta i okolic. Tym razem dzięki nowym otwarciom znacząco zyskuje zarówno oferta modowa skierowana do mężczyzn, jak również oferta popularnych odzieżowych „sieciówek”mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Dla mężczyzn i młodzieży

I faktycznie, obecność nowego najemcy sprawia, że panowie mają teraz w Gemini Park dostęp do kompletnej oferty eleganckich ubrań i dodatków. Salon Pierre Cardin będzie już 7 sklepem w tym coraz szerszym segmencie. Dopełni on ofertę obecnych już marek, w tym m.in. Vistuli, Bytomia, Wólczanki, Pako Lorente, Kubenzu czy Lavardu.

Dzięki otwarciu New Yorkera galeria poszerza także ofertę popularnych odzieżowych „siecówek”, szczególnie popularnych wśród młodzieży. Tę część asortymentu obiektu wypełniają dziś sklepy tak znanych marek jak m.in. H&M, TK Maxx, Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Orsay, Medicine, Diverse czy Quiosque. Dwa pierwsze sklepy zajmują w galerii największe powierzchnie, odpowiednio 1903 m kw. oraz 1848  m kw.

Gemini Park to galeria rodzinna, dlatego staramy się tak rozwijać ofertę modową, aby była ona atrakcyjna dla osób w różnym wieku, mających różne potrzeby zakupowe, ale także różne portfele. Dzięki temu udane zakupy w naszej galerii może zrobić dziś zarówno nastolatka i nastolatek, jak również młoda lub dojrzała kobieta, sportowiec i elegancki mężczyzna, czy świeżo upieczeni rodzice z niemowlakiem mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Sprzyja temu także popularność tej części oferty. – Sklepy z ubraniami, dodatkami czy butami należą dziś do najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Z miesiąca na miesiąc widzimy także jak rośnie ich popularność. To jeden z największych magnesów przyciągających do Gemini Park  – zaznacza.

Gemini Park przyciąga

Gemini Park Tychy to najnowsza galeria w portfolio Gemini Holding, firmy deweloperskiej należącej do Rafała Sonika. Na powierzchni 36,6 tys. m kw. klienci znajdują dziś blisko 130 sklepów, punktów usługowych oraz restauracji i kawiarni. To pierwszy tak duże centrum handlowe w Tychach i jedno z najnowocześniejszych w Polsce.

Centrum handlowe z każdym miesiące zyskuje nowych klientów, co widzimy chociażby po danych z systemu parkingowego. Regularnie u nas robią zakupy tyszanie, ale także mieszkańcy kilkudziesięciu ościennych miejscowości, w tym południowych dzielnic Katowic. Rośnie też grono lojalnych klientów, którzy z racji szerokości naszej oferty wybierają obiekt na regularne zakupy dla całej rodziny – mówi dyrektor obiektu.