Pufa dla Malucha, czyli nowa jakość oglądania w Multikinie.

 


Przyjdź z maluchem do Multikina i skorzystaj z wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju Pufy Akuku, dzięki której oglądanie seansów w Multikinie stanie się dla Twojego dziecka jeszcze większą przyjemnością!

Multikino jako jedyna sieć w Polsce postanowiło zadbać o najmłodszych kinomanów i przygotowało dla nich „miękką” niespodziankę. Do połowy stycznia 2019 roku w holach wszystkich kin sieci Multikino w Polsce oraz kinie Cinema 3D w Kaliszu znaleźć można stojaki ze specjalnymi poduchami „Pufa dla Malucha”, którą ufundował producent żelków Akuku, firma Colian.

Z pufy może skorzystać każde dziecko, a jej użycie jest darmowe. Pufy doskonale umilają oglądanie filmów. Można położyć ją na fotelu kinowym i usiąść na niej, dzięki czemu najmłodsi widzowie zyskają podwyższenie; oprzeć się czy przytulić. Są wykonane z miękkiego materiału najwyższej jakości, posiadającego niezbędne atesty.

Równolegle z pojawieniem się „Pufy dla Malucha” w Multikinie wystartowała kampania promocyjna firmy Colian, emitowana na ekranach on screen i nośnikach digital posters we wszystkich kinach sieci.

Marka przygotowała także specjalną aplikację mobilną na smartfony do pobrania w Google Play i App Store – Akuku!, która umożliwia najmłodszym gry i zabawy z interaktywnym bohaterem.

Ponadto producent żelków Akuku został partnerem i sponsorem wydarzenia „Urodzinki w Multikinie” odbywającego się w Multikinach na terenie całej Polski. W ramach „Urodzinek” dzieci mogą przeżyć nietypowe urodziny w kinie z mocą dodatkowych atrakcji – m.in. obejrzeć seans wybranego filmu podczas prywatnej projekcji. Do sal, gdzie odbywają się przyjęcia, trafił niebieski Akuk – brand Hero marki. Jubilaci w ramach prezentu urodzinowego zostają obdarowani łakociami od producenta żelek Akuku!, firmy Colian.