Popularni gamerzy w Gemini Park Tychy.

 


Wśród fanów gier komputerowych są popularniejsi od celebrytów, a ich filmy pokazujące zmagania w grze mają łącznie na YouTube blisko pół miliarda odsłon!  Od poniedziałku aż do soboty w Gemini Park Tychy można spotkać się i zagrać z najpopularniejszymi w Polsce gamerami.

O tym, żeby zmierzyć się w grze z profesjonalnym gamerem marzy nie jedna osoba spędzająca godziny w grze komputerowej. Teraz to marzenie może się spełnić. Od dziś aż do soboty w Gemini Park Tychy można spotkać najpopularniejszych w Polsce gamerów. Co więcej, można z nimi także zagrać na konsoli.

Na 6 dni zamieniamy galerię w przestrzeń dla graczy. Tę przestrzeń wypełni aż 10 stanowisk z konsolami PS4, a także refleksomierz, na którym będzie można trenować przed grą. Codziennie do galerii wpadać będą także znani gamerzy, tylko po to, aby zagrać i spotkać się z fanami. W sumie zaprosiliśmy aż 6 youtuberówzapowiada Aleksandra Zawodzińska, dyrektor ds. marketingu Gemini Park Tychy.

I faktycznie, gamingowych atrakcji w galerii nie zabraknie. Centrum handlowe przygotowało aż 6 stanowisk z popularnym symulatorem meczów piłkarskich, a także 4 stanowiska z survivalową grą Fortnite – najchętniej oglądaną i streamowaną grą na Twichu, serwisie dla graczy. Z konsol korzystać będzie mógł każdy, kto odwiedzi galerię.

W centrum handlowym stanie także refleksomierz, czyli symulator do treningów. Urządzenie, spopularyzowane w Polsce m.in. przez reprezentację w piłce nożnej, wykorzystywane jest przez profesjonalne kluby piłkarskie, siatkarskie czy hokejowe do trenowania szybkości, koordynacji ruchowej, kondycji, a także poprawy widzenia. W Gemini Park pozwoli ono graczom przygotować się do gry.

Prawdziwą gratką wydarzenia, będzie jednak możliwość spotkania się z gwiazdami polskiego gamingu, a także unikalna możliwość zagrania z nimi. Już dziś do galerii przyjedzie Robert „Lisekhd” Liszka oraz N3jxiom, we wtorek Dev, a w środę Vibe. W czwartek znów do galerii zawita N3jxiom, a w piątek Koza Sport.

Przychodząc do Gemini Park możemy samodzielnie zagrać w grylub przyprowadzić swoich znajomych i urządzić swój własny turniej, możemy także spróbować sił z profesjonalistami, którzy będą z nami każdego dnia – mówi Zawodzińska.

To jednak nie koniec atrakcji. Na sobotę zaplanowany jest wielki finał imprezy, na którym będzie można spotkać aż 5 gamerów. Do galerii przyjadą: Kamykhd, Dev, Vibe, Koza Sport oraz Robert „Lisekhd” Liszka. Organizatorzy zaplanowali także otwarty turniej popularnego symulatora piłki nożnej.

W tym ostatnim będzie mógł wziąć udział każdy, kto 25 sierpnia zarejestruje się w strefie gamingowej w Gemini Park. W turnieju mogą wziąć udział tylko samodzielni gracze. Rozgrywki rozgrywane będą poprzez mecz towarzyski drużynami klubowymi – zapowiada organizator. Wydarzeniu towarzyszyć będą także konkursy.

Strefa gamingowa w galerii działać będzie od poniedziałku do soboty w od godz. 9 do 21.Z gamerami można spotkać się w godz. od 13.00 do 19.00. Sobotni turniej zaplanowano natomiast na godz. 13.00. Na wszystkie atrakcje jest wstęp wolny.