Utrudnienia ruchu w dniu 28.07.2018 r. w związku z organizacją Tyskiego Kryterium Fiata.

 


Uprzejmie informujemy, że w sobotę 28 lipca 2018 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 w związku z organizacją Eliminacji Mistrzostw Polski, Kryterium #4 M – „XVI Wyścig Kolarski Tyskie Kryterium Fiata” wystąpią utrudnienia w ruchu autobusów. Wyścig kolarski będzie odbywał się na ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Targiela do skrzyżowania z ul. Żółkiewskiego.

Autobusy w kierunku Osiedla Z1 będą dojeżdżały do przystanku „Tychy Paprocany Pętla T-bus”. Po jego obsłużeniu pojadą ulicami Sikorskiego, Paprocańską, Piłsudskiego, Beskidzką do przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt” i dalej zgodnie z obowiązującą trasą przejazdu.

Autobusy od przystanku Tychy Sikorskiego Wiadukt do przystanku Tychy Paprocany Pętla” pojadą ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Targiela i ponownie ulicą Sikorskiego wraz z obsługą przystanków „Tychy Żółkiewskiego” i „Tychy Targiela”.

W czasie trwania wyścigu nie będą obsługiwane przystanki „Tychy Jezioro Paprocańskie”, „Tychy Osiedle Z”, „Tychy Osiedle Z1” w obu kierunkach oraz „Tychy Paprocany Pętla” w kierunku Osiedla Z1.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego zakończenia wyścigu kolarskiego i wznowienia ruchu na zamkniętym odcinku ul. Sikorskiego zostaną przywrócone obowiązujące trasy przejazdu autobusów.

Prosimy o planowanie podróży z uwzględnieniem powyższych zmian.

 


Źródło : https://www.mzk.pl/