Zmiana terminu prezentacji tyskich piłkarzy.

 


Niestety z powodu fatalnych warunków pogodowych jutrzejsza prezentacja drużyny piłkarskiej zostaje odwołana. Biorąc pod uwagę silne opady deszczu przeprowadzenie wielu atrakcji byłoby niemożliwe. Ponadto kibice nie mogliby w komfortowych warunkach uczestniczyć w pikniku.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zaprezentują się jednak tyskiej publiczności przed pierwszym meczem domowym w sezonie. Impreza, której kulminacyjnym punktem będzie oficjalna prezentacja drużyny GKS Tychy, odbędzie się w kolejną środę, 25 lipca w godzinach 17:00 – 20:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji. W trakcie tego wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji, zarówno przed stadionem, jak i na samym obiekcie (m.in. malowanie twarzy, bramka celnościowa, piłkarzyki, stoisko e-sportu, urodziny klubowej maskotki- wilka Tyska).

Około godziny 18:30 na płycie stadionu zaprezentuje się pierwsza drużyna GKS. Po oficjalnej prezentacji dzieci i młodzież będą miały możliwość wzięcia udziału w mini-treningu, który przy współpracy z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy na murawie stadionu poprowadzą tyscy piłkarze.

W trakcie trwania imprezy będzie można również odwiedzić trójkolorowy sklepik klubowy, a także w kasie stadionu zakupić karnet na domowe mecze tyskich piłkarzy zarówno w rundzie jesiennej, jak i całym sezonie 2018/19.

Wstęp oczywiście bezpłatny (wejście na obiekt od strony ul. Baziowej, sektory A-G) – serdecznie zapraszamy!


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/