Hamował i zajeżdżał drogę.

 


Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Nieustalony kierujący wykonywał manewr nagłego hamowania przed pojazdem. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło w dniu 15.06.2018r. około godz.13:15, na DK 86, pomiędzy wyjazdem z centrum miasta, a Czułowem (w kierunku Katowic). Kierujący nieustalonym pojazdem najprawdopodobniej koloru szarego o początkowych numerach rejestracyjnych SK42…wykonując kilkukrotny i nieuzasadniony manewr nagłego hamowania przed pojazdem marki Toyota Corolla o numerze rejestracyjnym PO1…, spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Katowic.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-296 .