Dzień Dziecka w City Point.

 


W sobotnie popołudnie 2 czerwca Centrum handlowo-usługowe City Point zaprasza milusińskich w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na bajkowy Dzień Dziecka. W godzinach od 13 do 17 na najmłodszych będzie czekać moc atrakcji.

W programie przewidziano animacje z bajkowymi postaciami takimi jak Królewna Śnieżka, Syrenka, Anna i Elsa z Krainy Lodu oraz z superbohaterami – Supermenką i Lordem Vaderem. Nie zabraknie uwielbianej przez dzieci atrakcji – malowania twarzy, a także warsztatów kreatywnych oraz zabaw i konkurencji zręcznościowych. Na każde dziecko, które weźmie udział we wszystkich animacjach, czekać będzie drobna pamiątkowa nagroda.

– U nas dzieci nigdy się nie nudzą – podkreśla Sylwia Ptasińska z City Point. – Także w tym roku zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji. Program jest bogaty i każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Wstęp na Bajkowy Dzień Dziecka dla dzieci z rodzicem/rodzicami za okazaniem paragonu za dowolne zakupy dokonane w City Point na kwotę co najmniej 10 zł. Konieczna jest rejestracja w punkcie obsługi klienta w dniu akcji.

Dzień Dziecka można też świętować w MULTIKINIE i restauracji PIZZA DOMINIUM.

W MULTIKINIE przez cztery dni (od 31 maja do 3 czerwca) wyświetlane będą ulubione filmy dzieci – „Bella i Sebastian 3″, „Wyszczekani”, „Futrzaki ruszają na ratunek”, a do tego zaplanowano mnóstwo atrakcji, które spowodują, że Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci najmłodszych kinomanów. Dodatkowo 2 czerwca w godzinach od 11 do 14 odbędzie się „pieskowy” Dzień Dziecka – nie zabraknie tworzenia nowych zabawek dla piesków, zaglądania do psiej budy, malowania buziek i masy dobrego humoru. W dniach od
1 do 3 czerwca mali kinomani mogą też liczyć na upominki przed seansami dla dzieci.

Natomiast w restauracji PIZZA DOMINIUM 3 czerwca odbędą się Warsztaty dla Małych Kucharzy. Udział w nich mogą wziąć dzieci w wieku 4-10 lat. Dzieci zapisują rodzice. Warsztaty potrwają około godziny i odbędą się w dwóch turach, pierwsza o godz. 10:00, druga o godzinie 11:00. W każdej grupie będzie do 25 osób. Warsztaty skierowane są do klientów indywidualnych centrum. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisywać się można w lokalu lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do aktywnego świętowania. Niech to będzie prawdziwie bajkowy Dzień Dziecka.