16. edycja Festiwalu Reggae w kobiórskiej Stodole.

 


16. edycja Festiwalu Reggae w Stodole odbędzie się tradycyjnie w sobotnie popołudnie po święcie Bożego Ciała, czyli 2 czerwca od godziny 15:00. Po raz trzeci na terenie Gminnego Ośrodka Sportu, czyli boisku Leśnika, choć w tym roku w nowym obiekcie. Zobaczymy czy się sprawdzi?
Po kilkuletniej przerwie, po raz trzeci na festiwalu, zagra zespół KoNoPiAnS. Poza tym, odwiedzi nas też dosyć młody, ale zbierający bardzo pochlebne opinie zespół The Djangos, bardzo ciekawy skład z Wrocławia Dubrising, pochodzący z Jawiszowic skład Blu’Ska oraz starzy znajomi, w tym roku występujący pod szyldem Haszcze.
Szykujemy także inne atrakcje dla uczestników.
Od początku Festiwal odbywa się dzięki dużemu zaangażowaniu i pracy prywatnych osób i wolontariuszy oraz wsparciu sponsorów. Organizatorem jest Alojzy Brańczyk, a od 2012 roku współorganizatorem Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna.Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku organizację imprezy wsparły Gmina Kobiór i Starostwo Powiatowe w Pszczynie. Co więcej każdy może dołożyć się do jego organizacji za pośrednictwem zbiórki internetowej – szczegóły w linku https://wspieram.to/16reggae.

Bieżące informacje o 16 edycji Reggae w Stodole dostępne są na facebookowych profilach Reggae w Stodole oraz Stowarzyszenia Kobiórska Inicjatywa Kulturalna i stronach http://www.reggaewstodole.plhttp://spolkom.pl/.