Strażnicy cnoty i Ghostland w tyskim Multikinie.

 


Komedia „Strażnicy cnoty” premierowo w Multikinie

Bal wieńczący rok szkolny to dla trzech przyjaciółek idealna okazja, by pożegnać się z… dziewictwem. Nastolatki nie zdają sobie jednak sprawy, że o planie wiedzą ich rodzice, którzy zrobią wszystko, aby nie dopuścić do intymnych sytuacji z udziałem córek. Komedia pomyłek, która rozbawi do łez, już od 4 maja w Multikinie!

W reżyserskim debiucie Kay Cannon, scenarzystki serii „Pitch Perfect”, zobaczymy m.in. Leslie Mann („Inna kobieta”, „40 lat minęło”), Ike’a Barinholtza („Sąsiedzi”, „Legion samobójców”), Johna Cenę („Wykolejona”, „Tata kontra tata”).

KINÓWKI.pl

Premiera Multikina: „Ghostland”, czyli wraca koszmar przeszłości

Od 4 maja w wybranych kinach sieci Multikino” zobaczyć będzie można „Ghostland” – najnowszy horror Pascala Laugiera. Koszmarne wspomnienia z przeszłości nagle staną się przerażająco żywe… Film dla ludzi o mocnych nerwach.

Fabuła filmu skupia się na siostrach Beth i Verze, które po kilkunastu latach nieobecności wracają do swojego starego domu. Nie będzie jednak to przyjemny powrót. Przed laty w domu doszło do tragedii, która odcisnęła piętno na psychice sióstr. Po powrocie do domu odkryją też, że niewiele się w nim zmieniło. Co więcej – dojdzie tam do serii niewyjaśnionych, przerażających zdarzeń…

KINÓWKI.pl

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.