Poranki dla Dzieci – Psi Patrol w Multikinie.

 


Niech wszyscy – mali i duzi, pierzaści i futrzaści, dwu- i czteronożni – mieszkańcy wybrzeża Zatoki Przygód czują się bezpieczni! Nawet w przypadku największych tarapatów mogą liczyć na niezawodny Psi Patrol. Premierowe odcinki uwielbianego przez maluchy serialu – od 7 kwietnia na wielkim ekranie Multikina.

Psi Patrol podejmuje przeróżne wyzwania. A to dlatego, że każdy z ośmiu niezwykłych szczeniaków, pod pieczą pomocnego chłopca Rydera, specjalizuje się w innych zadaniach. Dalmatyńczyk Marshall to psi strażak i ratownik, owczarek Chase jest czujnym policjantem, buldog Rubble potrafi skonstruować dosłownie wszystko, kundelek Rocky to mistrz ekologii, labrador Zuma świetnie radzi sobie w wodzie, a Sky, suczka rasy cockapoo, sprawnie lawiruje swoim helikopterem! Na takiej drużynie można polegać – zwłaszcza, że domki czworonożnych bohaterów nie są zwykłymi psimi budami, a w plecakach szczeniaków znajdzie się niejeden przydatny rekwizyt!

Mali widzowie towarzyszący Psiemu Patrolowi w jego przygodach nauczą się od niego zaradności, odpowiedzialności i zgodnej współpracy, ale również poznają różne zawody
i wyzwania z nimi związane. Z pewnością szybko dołączą do fanów tego uwielbianego przez dziecięcą publiczność na całym świecie kanadyjskiego serialu animowanego.

Opisy odcinków:

Pieski ratują paczkę – Auto listonosza grzęźnie w błocie, a przesyłki lądują na drzewach.
Pieski ratują panią Żabę – Pani Burmistrz zamienia się w żabę.
Pieski ratują uciekające żółwie – Odważny Danny przypadkiem odjeżdża z żółwimi jajami.
Pieski ratują zmarznięte owieczki – Owce Farmera Ala uciekają, a kociaki Humdingera gdzieś giną.
Wodny Patrol: Pieski ratują zamarzniętą Flądrę – Łódź kapitana Turbota zamarza
w lodach Arktyki.
Wodny Patrol: Pieski ratują narwala – Pieski ruszają swoim statkiem na pomoc zagubionemu narwalowi.

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz
w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Szczegółowy harmonogram pokazów:

7-8 kwietnia: 2 seanse dziennie, w sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00
14-15 kwietnia: przerwa (premiera Poranków z Basią na podst. książek Zofii Staneckiej)

Od 23 kwietnia: 1 seans dziennie, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12:00

Długi weekend majowy (od 28 kwietnia do 6 maja) – codziennie, o godz. 12:00

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

„Poranki” i oferta dla Przedszkoli

Od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” (minimalna grupa to 15 dzieci).

Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

Sponsorem Poranków w Multikinie producent gum Mamba oraz producent soczku Cappy.