Wiesz coś o tym zdarzeniu- powiadom policję.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia w postaci wyłamania drzwi wejściowych do klatki schodowej. Osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Wydział do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie zniszczenia mienia. Do zdarzenia doszło w nocy 01 października 2017r. w Tychach przy al. Niepodległości 76-78. Sprawcy dokonali zniszczenia mienia w postaci wyłamania części drzwi wejściowych do klatki schodowej.

W toku prowadzonych czynności ustalono rysopis sprawców:

1 – kobieta – wysoka, czarne długie włosy, ubrana w czarne spodnie i czarną krótką kurtkę, białą bluzkę i sportowe buty, przewieszona torebka sportowa koloru czarnego z napisem w kolorze białym.

2 – mężczyzna – ubrany na sportowo, bluza z kapturem, sportowe spodnie buty czarne „Nike”

3 – mężczyzna –ubrany na sportowo, bluza bez kaptura, buty sportowe

Osoby, które mają informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 32 32 56 230 lub kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach 32 32 56 200.