Nowy punkt obsługi TAURON w Tychach.

 


21 marca br. TAURON otworzył nowy punkt obsługi klienta, który zlokalizowany jestw Centrum Handlowym Gemini Park Tychy przy ulicy Towarowej. Jest to już 42. placówka o charakterze doradczo-sprzedażowym. Klienci TAURONA mogą tu załatwić nie tylko wszystkie sprawy związane z prądem i gazem, ale też dokonać wyboru produktów i usług okołoenergetycznych.

Nowe biuro naładowane korzyściami

Placówka TAURONA w Tychach czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 19.00, w soboty oraz niedziele handlowe od 11.00 do 18.00.

Biuro udostępnione zostało klientom z zachowaniem wypracowanych przez TAURON zasad aranżacji. Na klientów czeka sześć stanowisk obsługi, w tym stanowisko dla małych i średnich przedsiębiorców. Punkt obsługi wyposażony jest również w wygodne miejsce, gdzie można zapoznać się m.in. z materiałami informacyjnymi o produktach, które obejmują zarówno usługi serwisowe jak i specjalistyczne.

Inne formy kontaktu z TAURONEM

Do dyspozycji klientów są także inne formy kontaktu, które TAURON systematycznie rozwija i udoskonala.

Klienci z gospodarstw domowych mogą korzystać z infolinii obsługowej, która działa pod numerem 32 606 0 606.Klienci z małych i średnich przedsiębiorstw mają do dyspozycji obsługę telefoniczną czynną pod numerem 555 444 333. Do dyspozycji wszystkich klientów jest również infolinia sprzedażowa 555 444 555. Każda z infolinii działa od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00.

Można również kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres dla klientów z gospodarstw domowych to: dom@tauron.pl a dla małych i średnich przedsiębiorstw firma@tauron.pl

Do dyspozycji klientów jestteż elektroniczne biuro obsługi ebok.tauron.pl, a osoby, które preferują przesyłanie tradycyjnej korespondencji, mogą ją wysyłać na adres:TAURON Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice.

Zapraszamy na piknik ekologiczny

Z okazji otwarcia nowego punktu obsługi TAURON zaprasza mieszkańców Tychów i okolic na piknik rodzinny o charakterze ekologicznym.Udzielane będą bezpłatne porady dotyczące montażu oraz kosztów eksploatacji ekologicznych systemów ogrzewania domów i mieszkań. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, m.in. konkursów z nagrodami i rywalizacji na rowerach stacjonarnych. Podczas pikniku TAURON częstować będzie też kawą, herbatą i popcornem.

Impreza odbędzie się w sobotę, 24 marca br. na parkingu przy Centrum Handlowym Gemini Park Tychyod godz. 10.00 do 16.00.

Przyjdź na sobotni piknik TAURONA i naładuj się dobrą energią.