III bieg XI Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych.

 


MOSiR Tychy wspólnie ze Stowarzyszeniem Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach rozpoczyna XI edycję Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, który po raz pierwszy zostanie rozegrany w jednym roku kalendarzowym – trzy pierwsze biegi odbędą się w okresie styczeń-marzec, a trzy następne w okresie październik-grudzień. Najbliższy III bieg  już 25.03.2018 r.

Zapisy i start tradycyjnie na terenie Kompleksu Sportowego Paprocany przy ul. Sikorskiego 110. Panie biegną na 5 km, a panowie na 10 km – trasa prowadzi przez las. Zapisy w godz. 9:00 – 9:45, start biegu o godz. 10. Opłata startowa – płatna w dniu imprezy – wynosi 10 zł.
Nagrody: zdobywcy trzech pierwszych miejsc w całym GP (liczą się lokaty z sześciu biegów) otrzymają trofea sportowe i nagrody rzeczowe. Natomiast każdy uczestnik, który zaliczy udział w minimum czterech biegach, otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną.
Regulamin na stronie MOSiR Tychy.
UWAGA! Prosimy pamiętać, że w nocy z soboty na niedzielę (24-25 marca) zmieniamy czas z zimowego na letni, a więc śpimy godzinę krócej!

Źródło : http://umtychy.pl/