Biżuteria by Dziubeka w Gemini Park Tychy.

 


Marka biżuteryjna By Dziubeka dołącza do grona najemców tyskiego Gemini. Salon o powierzchni 30 mkw. poszerzy ofertę jubilerską obiektu, dołączając do takich marek jak m. in. Apart, W.Kruk, czy Yes.

Gemini Holding jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

– Jesteśmy polską marką z siedzibą w Tychach, dlatego też niezmiernie cieszymy się, że otworzymy swój nowy salon w powstającym w naszym mieście, nowoczesnym centrum handlowym. Gemini Park Tychy to świetna lokalizacja i dobrze skomponowana oferta handlowa, co z pewnością przełoży się na dużą odwiedzalność obiektu i wysokie obroty najemców. Oferta marki By Dziubeka to oryginalne naszyjniki, bransoletki, kolczyki, wisiory i eleganckie broszki. Biżuteria do noszenia na co dzień i na wieczorne wyjścia – mówi Tomasz Dziubek, Dyrektor Zarządzający By Dziubeka.

– W branży jubilerskiej w Polsce prym wiodą lokalne, w większości rodzinne firmy, które osiągają bardzo dobre wyniki sprzedażowe i nie obawiają się zagranicznej konkurencji. Dlatego też w tyskim Gemini stawiamy na cenione polskie marki, nie tylko te największe jak Apart, Yes czy W.Kruk, ale także nieco mniejsze, lecz prężnie rozwijające się, jak właśnie By Dziubeka – komentuje Tomasz Misztalewski, Dyrektor Gemini Park Tychy.

Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek – głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Co roku na mapie galerii handlowych Polski przybywa stoisk firmowych marki. Firma posiada także sieć punktów franczyzowych. Biżuteria By Dziubeka eksportowana jest do wielu krajów Unii Europejskiej, Rosji, Serbii, Czarnogóry, Ameryki i Australii, Azerbejdżanu.


Źródło : https://retailnet.pl/