Stand-up w tyskiej Tawernie.

 


Tawerna Pod Różą Wiatrów – 13 listopada 2017 r., godz. 19:00
W ramach cyklu stand-upowego w Tychach będziemy raz w miesiącu prezentować najlepszych komików z całej Polski! Już 13.11 w Tawernie Pod Różą Wiatrów będziemy mogli zobaczyć aż szóstkę komików. Mają na swoim koncie występy w TV (Kuba Wojewódzki, TVP w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central) na roastach, a także występy w każdym większym mieście w Polsce. Są wśród nich zarówno młodzi zdolni jak i bardzo doświadczeni, a każdy z nich zaprezentuje najlepszy fragment swoich żartów!
Wieczór stand-upowy zapewnia godziny nieustającego śmiechu i wspaniałej zabawy. Od klasycznego kabaretu odróżnia się towarzyską atmosferą i otwartością na widza, który może czuć się swobodnie w dialogu z wykonawcą. Przełamanie czwartej ściany umożliwia pełny kontakt z widzami, co pozwala komikowi na swobodę w improwizacji i umożliwia lepsze dopasowanie spektaklu pod każdą publiczność. Dzięki temu ta forma doskonale sprawdza się i z powodzeniem gości w klubach, ośrodkach kultury, na piknikach, imprezach firmowych czy nawet w teatrach.
By odbył się występ wystarczy niewielka scena i mikrofon oraz wygodne miejsca dla publiczności. Forma jest genialna w swojej prostocie, co zachęca nawet widzów by samemu spróbować sił przy mikrofonie.
To rozwijająca się forma komedii, której historia właśnie się pisze, dlatego zapraszamy całe Tychy do uczestnictwa w tym zjawisku.