TK Maxx w Gemini Park Tychy.

 


Aż 1900 mkw. powierzchni handlowej w powstającym obiekcie Gemini Park Tychy zajął cieszący się dobrą sławą wśród konsumentów TK Maxx. Miłośnicy niskich cen produktów znanych marek już na wiosnę 2018 roku będą mogli cieszyć się ofertą salonu, jak i innych sklepów w galerii.

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek, w cenach do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

– Ofertę handlową Gemini Park Tychy kompletujemy w odpowiedzi na potrzeby naszych przyszłych klientów – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding. – Według badań które przeprowadziliśmy, mieszkańcy Tychów i okolic cenią sobie wysoką jakość oferowanych produktów, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. TK Maxx idealnie wpisuje się w te wymagania. Sklep zajmie powierzchnię ponad 1900 mkw. – dodaje Słuchocki.

Gemini Park Tychy będzie nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni komercyjnej ponad 36 tys. mkw., oferującej 130 lokali handlowych, z opcją dalszej rozbudowy o część restauracyjno-rozrywkową do łącznej powierzchni ponad 42 tys mkw.


Źródło : http://www.propertydesign.pl/