Sklep marki Ochnik w Gemini Park Tychy.

 


Kolejna rodzima marka dołącza do grona najemców centrum handlowego Gemini Park Tychy. Ochnik zajmie lokal o powierzchni ponad 150 mkw., powiększając segment odzieżowy w obiekcie i uatrakcyjniając tenant mix.

– Sukcesywnie powiększamy sieć naszych salonów o atrakcyjne lokalizacje z dużym potencjałem handlowym, a za taką uważamy Centrum Gemini Park w Tychach – mieście o wysokiej sile nabywczej, a zarazem małym bezrobociu. Liczymy na to, że te czynniki oraz wysoka jakość oferowanego przez nas asortymentu przełożą się na bardzo dobry poziom odwiedzalności salonu. Będzie to pierwszy sklep marki Ochnik w tym mieście – mówi Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. Rozwoju Salonów Firmowych Ochnik.

Ochnik działa na polskim rynku od ponad 25 lat – w tym czasie zyskał pozycję rozpoznawalnej i pożądanej przez konsumentów marki. Oferuje odzież i galanterię skórzaną ze szlachetnych materiałów, o oryginalnym wzornictwie oraz solidnym wykonaniu. Ochnik tworzy produkty w oparciu o najnowsze trendy, tak by były modne i nowoczesne.

– Ochnik to znana polska marka, oferująca jakościowy asortyment, a połączenie tych czynników w dobie rosnącej świadomości konsumenckiej jest mile widziane przez klientów, coraz bardziej ceniących i faworyzujących rodzime marki. Jak potwierdzają raporty, rola patriotyzmu konsumenckiego rośnie – Polskie pochodzenie produktu zachęca do zakupu aż 7 na 10 Polaków, a krajowe artykuły kojarzone są z dobrą jakością i solidnością wykonania – komentuje Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzający w Gemini Holding. – Jesteśmy przekonani, że dzięki obecności brandu w gronie najemców Gemini Park Tychy, tenant mix obiektu będzie wysoce atrakcyjny i wartościowy dla mieszkańców Tychów i okolic – dodaje A. Malcharek.

– Mocny segment odzieżowy to jeden z czynników decydujących o sile tenant mixu centrów handlowych. Aż 60 proc. Polaków preferuje zakupy ubrań w markowych salonach zlokalizowanych w dużych galeriach, a dobrze dopasowana oferta przyciąga konsumentów do konkretnego obiektu. Dla nas priorytetem jest zbudowanie atrakcyjnego tenant mixu Gemini Park Tychy, który przełoży się na wysoki poziom odwiedzalności, a takie marki jak Ochnik, o ugruntowanej pozycji na rynku, w naszej ocenie do tego się przyczynią – zapewnia Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding.

Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel, która jest uzgadniana z architektami i biurem projektowym. W Gemini Park Tychy, na powierzchni ponad 36 tys. mkw. GLA, znajdzie się ok. 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Bogata oferta handlowa, rozrywkowa wraz z częścią usługową i gastronomiczną będzie sprzyjała rodzinnym zakupom.


Źródło : http://www.propertynews.pl/