Studia podyplomowe w ISP w Tychach, czyli najlepszy sposób na rozwój.

 


Praca marzeń to dla wielu taka, która nie tylko gwarantuje dobre zarobki, ale też taka, z której czerpiemy satysfakcję każdego dnia. Wybór profesji nie powinien być podyktowany przypadkiem – kariera zawodowa to coś, co powinniśmy zaplanować na wiele lat wprzód, by nie odczuć wypalenia na żadnym z jej etapów.

Tylko do końca czerwca, ISP w Tychach zaprasza studentów do rozpoczęcia nauki całkowicie za darmo. Kandydaci zwolnieni są z opłaty rekrutacyjnej, która wynosi 200 zł. Warto więc zapisać się już dziś, tym bardziej że w czasie rekrutacji przedłużony został czas otwarcia biura przy ulicy Sienkiewicza 1 w Tychach, w którym można złożyć papiery.  Miejsce na wybranym kierunku można również zagwarantować sobie przez internet lub listownie, bez wychodzenia z domu. Wystarczy kwestionariusz, skan dyplomu ukończenia studiów wyższych, zdjęcia legitymacyjne oraz chęć dalszego rozwoju! Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie podyplomowka.edu.pl.

ISP w Tychach przygotował także ofertę specjalną dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, a ostateczną decyzję podejmą w lipcu. Wówczas opłata rekrutacyjna będzie obniżona aż o 50%.

Czym wyróżniają się studia podyplomowe?

Studia podyplomowe zazwyczaj trwają dwa, trzy lub cztery semestry, czyli odpowiednio rok, półtora i dwa lata. Słuchacze mogą zdecydować się na jedną spośród wielu specjalności tak, by dobrze dobrać zajęcia do swoich oczekiwań, potrzeb i zainteresowań. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy kandydat znajdzie dla siebie idealny kierunek: od pedagogiki, poprzez prawo i administrację, psychologię, aż po nauki o zarządzaniu. Dużą popularnością cieszą się specjalności, takie jak neurologopedia, arteterapia, integracja sensoryczna, coaching i doradztwo zawodowe, reklama w mediach, dietetyka czy zamówienia publiczne.

Studia za darmo?

Studia podyplomowe w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach coraz częściej podejmują osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje, zyskać dodatkowe uprawnienia lub po prostu rozwijać się w kierunku, który ich interesuje. Takie studia proponuje ISP w Tychach. Rozpocząć może je każdy, kto ukończył studia co najmniej pierwszego stopnia. Oferta edukacyjna jest precyzyjnie dostosowana do rynku pracy i dynamicznie zmienia się wraz z jego rozwojem. Oznacza to, że kierunki na ISP w Tychach dobrze przygotują do pracy na konkurencyjnych stanowiskach, a pracodawcy z otwartymi ramionami będą przyjmować do pracy absolwentów poszczególnych specjalności.

Dlaczego warto?

Rozpoczęcie studiów podyplomowych i zarezerwowanie sobie miejsca na najciekawszym kierunku to jedna z lepszych decyzji, jaką można podjąć w czasie wakacji, dlatego nie marnujcie czasu i zapiszcie się już dziś. I to za darmo!

Instytut Studiów Podyplomowych PDN w Tychach, ul. Sienkiewicza 1


Źródło : https://www.nowiny.pl/