IV liga : GKS II Tychy – Szombierki Bytom 1:1

W meczu 32. kolejki IV ligi grupy I, piłkarze drugiej drużyny zremisowali na własnym terenie z Szombierkami Bytom 1:1 (0:0). Punkt tyskiej drużynie dał w doliczonym czasie gry efektownym strzałem Nikolas Wróblewski.

Po pierwszej bezbramkowej połowie, goście na prowadzenie wyszli już po kilku minutach drugiej odsłony. Dośrodkowanie w pole karne tyszan trafiło do Mateusza Morysa, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał bezradnego Konrada Zacharskiego. Golkiper GKS II na przestrzeni całego spotkania wybronił jednak kilka kluczowych sytuacji.

Ataki podopiecznych Tomasza Wolaka przyniosły efekt w ostatniej akcji pojedynku. Upragnionego gola dającego jeden punkt zdobył pięknym uderzeniem z kilkunastu metrów młody Wróblewski.

GKS II Tychy – Szombierki Bytom 1:1 (0:0)