Wiosenny Koncert dla Przedsiębiorców.

 


Serdecznie zapraszamy na Wiosenny Koncert dla Przedsiębiorców z udziałem zespołu Boba Jazz Band, który odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. o godzinie 18.00 w MEDIATECE w Tychach przy al. Marszałka Piłsudskiego 16.

Zespół, oprócz dziewięciu studyjnych płyt, ma na swoim koncie występy na wielu międzynarodowych festiwalach, w tym u boku takich światowych gwiazd jak Chrisa Barbera, Ackera Bilka, Roda Masona, Monty Sunshine czy legendarnego Glenna Millera Orchestra.

Dochód z tegorocznego Wiosennego Koncertu dla Przedsiębiorców zostanie przekazany na potrzeby Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Tychach, który jesienią tego roku będzie obchodził jubileusz 25-lecia swojej działalności. Placówka wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodziny, pomaga im integrować się ze społecznością lokalną, a także dba o ich potrzeby edukacyjne i rehabilitacyjne.

Cena biletu 50 zł. Cena biletu VIP 80 zł.

Bilety można nabyć w siedzibie Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach przy ul. Grota Roweckiego 42 p. 331 w godzinach od 8 do 16.


Źródło : http://umtychy.pl/