Turniej Gier : CS:GO i League of Legends w Zespole Szkół nr 4.

 


Zapraszamy 8 i 9 kwietnia 2017 (sobota, niedziela) na Turniej Gier : CS:GO  (Counter Strike: Global Offensive) i League of Legends, który odbędzie się w Tychach w Zespole Szkół nr 4.

Organizatorami są uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 im. Janusza Groszkowskiego, którym brakowało tego typu darmowych imprez w naszej okolicy i sami postanowili taką stworzyć. Celem wydarzenia jest zmiana myślenia pokolenia rodziców na temat gier komputerowych i e-sportu, edukacja na ten temat oraz kultywowanie zdrowej rywalizacji i zasady fair-play wśród uczniów szkół średnich na całym Śląsku.

Na turnieju, oprócz gier będzie można posłuchać wykładów o e–sporcie prowadzonych przez wykładowców WSTI (Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach), spróbować swoich sił w programowaniu robota LEGO Mindstorms, a także posłuchać jak tworzy się gry komputerowe.

Turniej będzie największą z dotychczas organizowanych w Tychach oraz jedną z większych imprez na całym Śląsku. Będzie to turniej całkowicie darmowy dla uczniów szkół średnich, więc każdy kto ma ochotę może się zapisać. Jest to alternatywa dla turniejów, w których za udział trzeba płacić.