XI Śląskie Targi Weselne.

 


Już XI ŚLĄSKIE TARGI WESELNE odbędą się 05.03.2017 w Tychach, w klimatycznych i industrialnych wnętrzach Restauracji Con Amore i Browaru Obywatelskiego.

Targom będzie towarzyszył specjalny Festiwal Urody (nie tylko) dla kobiet z ofertami z branży kosmetycznej, modowej i związanych z pięknem.

Firmy różnych działów branży ślubno-weselnej zaprezentują swoje oferty. Pojawią się bogate kolekcje sukien ślubnych, wnętrza sali wypełnią studia florystyczne i dekoratorskie wraz z propozycjami zaproszeń. Jubilerzy przedstawią propozycje klasycznych obrączek wraz z szeroką paletą dodatków i biżuterii.

Nie zabraknie atrakcji dla Panów – pojazdy retro oraz nowoczesne propozycje. Pojawią się również firmy prezentujące kolekcję eleganckich i klasycznych garniturów weselnych.

Na gości będą czekać dodatkowe atrakcje. Zadbamy również o niespodziankę dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Szczegóły na bieżąco wkrótce.

Udział w targach to także możliwość wygrania pleneru fotograficzno-filmowego na Śląsku od firmy Film-wesele.pl, która specjalizuje się w realizacjach lustrzankami z efektem kinowym obrazu o wartości 1000 zł. Firma zajmuje się kompleksową obsługą imprez zarówno filmową, jak fotograficzną.

Śląskie Targi Weselne są imprezą regionalną, która służy również spotkaniom branżowym przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe – wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy biznesowej w świetnej atmosferze.

Organizatorem targów jest www.bimage.pl Tel. 601581198


Źródło : https://allevents.in/