Piotr Fronczewski otwiera nowy rozdział w historii marki Dębowe [wideo]

 


Nowy ambasador marki zaprasza do miejsca, w którym każdy dojrzały mężczyzna odnajdzie swój azyl i chwilę wytchnienia przy Dębowym. Piotr Fronczewski, którego zobaczymy w najnowszej kampanii, wcielił się w rolę Majordomusa, stając się łącznikiem między światem codziennym a światem Dębowego – miejscem magicznym, dedykowanym dojrzałym piwoszom, ceniącym piwo o głębszym i mocniejszym charakterze i wyższym ekstrakcie.

Spot z udziałem nowego ambasadora będzie można oglądać w ogólnopolskich kanałach TV już od 20 lutego. Kampania potrwa minimum 4 miesiące.

Na butelkach i puszkach znalazło się zmienione logo marki, utrzymane w tonacji brązowozłotej, nawiązującej do kolorystyki dębu – głównego elementu identyfikacji marki. Hasło przewodnie kampanii – „Otwórz Dębowe”, do wnętrza dębu zaprasza wszystkich dojrzałych mężczyzn, doceniających nie tylko głęboki smak, ale również unikalną atmosferę sprzyjającą chwilom refleksji i delektowaniu się piwem.

Dębowe Dojrzałe Mocne dostępne jest w butelkach zwrotnych: 500 ml, w butelkach bezzwrotnych 500ml oraz puszkach o pojemności 500 ml.

Rebranding Dębowe Dojrzałe Mocne będzie wsparty kampanią outdorową, digitalową i PR. Widoczność w sklepach będzie wzmocniona dzięki materiałom POSM. Koncepcję kreatywną dla marki Dębowe Dojrzałe Mocne przygotowała agencja PZL, kreacją spotu zajmowało się studio filmowe OTO Film postprodukcją – TELEVISOR. Kampanię digital media przygotowała agencja Huta 19, a za kampanię w social mediach oraz PR odpowiada Tailor Made PR. Za zakup mediów odpowiada Zenith Optimedia. Design opakowań zaprojektował Mango Design.

 


Źródło : http://www.kp.pl/