Spektakl „Dziób w Dziób” dla tyskich szkół.

 


Miejskie Centrum Kultury w Tychach z przyjemnością informuje, że spektakl „DZIÓB W DZIÓB”, który został wyprodukowany w ramach festiwalu Logos Fest – Tyski Festiwal Słowa, wraca na tyską scenę teatralną!

Sztuka w ostatnim czasie została nagrodzona na VII Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Krakowie oraz na IV Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Małych Form „Karbidka” 2016, a podczas 38 Biesiady Teatralnej w Horyńcu-Zdroju zdobyła Brązową Misę Borowiny za reżyserię. Przedstawienie zostało zakwalifikowane do prestiżowego konkursu i obecnie bierze udział w 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Udział w spektaklu może być cenną lekcją empatii oraz znakomitym wstępem do zajęć o kształtowaniu aktywnych postaw w społeczeństwie. „Dziób w dziób” adresowany jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Chcąc stworzyć młodym odbiorcom kolejne możliwości do obejrzenia tego widowiska, zaplanowaliśmy jego prezentacje na scenie Teatru Małego w Tychach w dniach 16 i 17 lutego 2017 r. o godzinie 9.00 i 11.00.

W sprawie rezerwacji biletów (w cenie 10 zł/os.) prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 32 327 02 90.