Hokeiści GKS-u Tychy porażeni prądem. Pomoże?

 


W czasie przerwy na zgrupowanie reprezentacji Polski hokeiści GKS-u Tychy trenują dwa razy dziennie. W regeneracji przed fazą play off pomaga im unikalna metoda.
Od początku sierpnia 2016 roku tyski zespół rozegrał już niemal sześćdziesiąt spotkań, a niektórzy zawodnicy mają dodatkowo na swoim koncie występy w kadrze. Przed GKS Tychy jeszcze kilkanaście meczów, tych najważniejszych w sezonie, więc bardzo istotna jest odpowiednia regeneracja i wyleczenie wszystkich kontuzji. Przyśpieszenie tego procesu jest możliwe dzięki udostępnionego tyszanom urządzenia Indibaactiv.

To unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Badania kliniczne pokazują, że ta terapia przyspiesza regenerację, łagodzi bóle chroniczne, a co najważniejsze działa już po pierwszym zastosowaniu i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Dlatego też świetnie sprawdza się w fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji. Powyższa metoda jest także z ogromnym powodzeniem wykorzystywana w medycynie estetycznej i kosmetologii.

W ciągu swojej 28-letniej historii Indibaactiv zyskała ogromne uznanie i liczne nagrody. Jest także oficjalnym partnerem medycznym FC Barcelona oraz współpracuje m.in. z takimi klubami jak Chelsea Londyn, Liverpool czy Arsenal.

Tyski zespół ma okazję korzystać z urządzeń dzięki uprzejmości Centrum Rehabilitacji Salveo, mieszczącego się w Bytomiu.


Źródło : http://katowice.wyborcza.pl/