Hokej z GWIAZDAMI.

 


W sobotę, 21-ego stycznia na tyskim Stadionie Zimowym po raz piętnasty odbędzie się Hokej z Gwiazdami. Jubileuszowa edycja będzie wyjątkowa ze względu na dwa mecze – w pierwszym Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra z Reprezentacją Gwiazd Czeskich (HC Olymp Praga), a w drugim reprezentacja Polski Old Boys zmierzy się z drużyną Canada Screw n Bolts.

Na tyskiej tafli nie zabraknie sentymentalnych wspomnień sportowych – na przeciw siebie staną zdobywcy Pucharu Europy z 2005 roku w barwach FC Liverpool – Vladimir Smicer oraz Jerzy Dudek. Do bramki wróci Mariusz Kieca, a w obronie grać będą Arkadiusz Sobecki i Dariusz Garbocz. W ataku jak za dawnych lat zagrają Wiesław Jobczyk oraz Andrzej Zabawa. Poza wspaniałymi sportowcami pojawią się gwiazdy znane z telewizyjnych programów tanecznych – Ewa Błachnio, Jan Kliment, kabareciarze – Robert Korólczyk, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów, Wiesław Tupaczewski i Andrzej Tomanek z Kabaretu OT.TO, Mariusz Kałamaga, Tomasz Olbratowski i Dariusz Maciborek z RMF FM. Polityków reprezentować będzie były Premier Czech i przewodniczący Rady Europy – Mirek Topolanek, aktorów Bogdan Kalus i Martin Dejdar. Imprezę poprowadzą Ireneusz Bieleninik, Szymon Jachimek oraz hokeista GKS Tychy Josef Vitek. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwać będzie Jacek Chadziński. W przerwach zaprezentują się młodzi mistrzowie jazdy figurowej – Magdalena Zawadzka i Krzysztof Harmata, Mistrz Świata w sportach walki Paweł Smoleń oraz wielokrotna mistrzyni Polski w akrobatyce sportowej Anna Filipowska w specjalnych pokazach na szarfach i kuli wypełnionej wodą!

Początek imprezy 21-ego stycznia o godz. 17:00. Kasy lodowiska zostaną otwarte o godz. 15:30, a trybuny o 16:00. Bilety w cenie 15 zł oraz 150 zł (VIP) można także nabywać w ramach przedsprzedaży, która odbędzie się 15-tego stycznia w godz. 9:00 – 17:00 w II Liceum Ogólnokształcącym w Tychach, przy ul. Norwida 40. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/