CCC w Gemini Park Tychy.

 


Jeden z największych polskich producentów obuwia dołączył do grona najemców Gemini Park Tychy. Spółka CCC podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni aż 900 mkw.

Grupa posiada ponad 800 salonów w 17 krajach. W Gemini Park Tychy CCC zajmie lokal o powierzchni liczącej aż 900 mkw. Salony marki funkcjonują także w pozostałych obiektach Gemini Park: w Bielsku-Białej oraz w Tarnowie.

– Konsekwentnie rozwijamy sieć naszych salonów. Chcemy być obecni w lokalizacjach o dużym potencjale, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajem lokalu w tyskim Gemini Park. Naszym zdaniem na rynku lokalnym obiekt ma realne szanse na zdobycie mocnej pozycji, co nam pozwoli dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej grupy konsumentów i tym samym pozyskać stałe grono klientów – komentuje Marek Kmiecik, dyrektor marketingu sieci CCC.

Marka CCC posiada swoje salony także w pozostałych obiektach należących do Gemini Holding: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów.

– Niezwykle cieszy nas, że jedna z wiodących firm obuwniczych w kraju po raz kolejny doceniła realizowany przez nas projekt i zdecydowała się dołączyć do trzeciego obiektu w naszym portfolio. Jestem przekonany, że salon w tyskim Gemini Park spotka się z tak samo dużym zainteresowaniem klientów, jak sklepy tej marki zlokalizowane w pozostałych obiektach Gemini Park – komentuje Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji, Gemini Holding.

– Tychy to miasto z bardzo dużym potencjałem, na który wpływa bardzo wysoki indeks siły nabywczej, niskie nasycenie powierzchnią handlową, a mieszkańcy wielokrotnie podkreślali, że brakuje im nowoczesnego obiektu handlowego. Szeroka oferta handlowo-rozrywkowa z pewnością sprawi, że tyszanie nie będą musieli robić zakupów w innych miastach aglomeracji śląskiej – dodaje D. Słuchocki.

Marka CCC uzupełni ofertę obiektu, którą stworzy m.in.: sieć supermarketów Piotr i Paweł, H&M, Smyk, RTV Euro AGD, Rossmann, Martes Sport, Jysk, Empik, Briju, Świat Książki, Kolporter, SWISS, Time Trend, Rossmann, Q&Q. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. Sektor usługowy będą reprezentować m.in. biura podróży Rainbow Tours, TUI, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i wiele innych. Ofertę galerii poszerzą najemcy z branży rozrywkowej, jak np. popularna sieć klubów fitness Fabryka Formy.

Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Aspenn – niezależna firma doradcza świadcząca profesjonalne usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding. W Gemini Park Tychy na powierzchni ponad 36 tys. mkw. GLA, znajdzie się ok. 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy.


Źródło : http://www.propertynews.pl/