Oddaj krew- pomóż innym.

 


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą oddać krew do Komendy Miejskiej Policji w Tychach, przy Al. Bielskiej 46 w dniu 31 stycznia 2017 roku, gdzie zaparkuje Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic. Krew honorowo będzie mógł oddać każdy, kto odwiedzi tyską jednostkę w godzinach od 9.00 do 13.00.

31 stycznia 2017 roku w godz. 9.00 do 13.00 policjanci i pracownicy cywilni oraz wszyscy, którzy odwiedzą tyską komendę, będą mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych z naszego regionu. Podobnie jak w latach ubiegłych, ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic stanie na parkingu przed wejściem do komendy.

Zachęcamy wszystkich do oddania krwi. Można w ten sposób uratować komuś życie! To nic nie kosztuje. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach przypomina, aby oddać krew: trzeba być zdrowym, mieć 18-65 lat, ważyć co najmniej 50kg, mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem, przed oddaniem krwi należy koniecznie zjeść lekki posiłek.