Dwie weekendowe porażki Atomówek GKS Tychy w Bytomiu.

atomowki-hokej-bytom-gks-26-27-list-2016

W sobotę (26.11.2016) Polonistki o godzinie 18:00 rozegrały mecz z SKKH Atomówki GKS Tychy. Pierwsza tercja zapowiadała bardzo wyrównaną rywalizację, natomiast już w drugiej tercji dziewczyny zapewniły kto będzie triumfował w tym meczu. W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 9:0 na korzyść Bytomianek.

6 /31:30 Klaudia Kaleja – Anna Klama
7 /35:58 Klaudia Chrapek – Karolina Późniewska – Magdalena Czaplik ( w przewadze)
8 /49:38 Olivia Tomczok – Magdalena Czaplik
9 / 54:52 Magdalena Czaplik – Karolina Późniewska

Drugi weekendowy mecz rozegrały w niedzielę (27.11.2016) dziewczyny z Bytomia z Atomówkami Tychy. Godzina 20:00 nie okazała się być straszna dla Polonistek. Tyszanki zostały rozstrzelane 8:1. Honorową bramkę dla Tychów w 42 minucie strzeliła Katarzyna Frąckowiak.

Polonistki od początku na pełnym gazie rozpoczęły ostrzał Tyskiej bramki. Od 12 minuty Tyszanki zaczęły groźnie atakować zawodniczki Polonii przez co Tyski zespół łącznie w osłabieniu grał 12 minut. Bardzo dobrą grą popisała się nasza obrona, która nie dopuszczała przeciwniczek do najazdu na bramkę.

Po weekendowym maratonie Polonistki przywiozły do Bytomia 6 punktów tym samym wskakując na 1 miejsce w tabeli rozgrywek PLHK! Dodajmy, że dziewczyny mają jeszcze 4 zaległe mecze do rozegrania (2 z Tycham i- u siebie, 2 z Krakowem – wyjazd).

Na 12 rozegranych spotkań dziewczyny nie odniosły żadnej porażki, a na ich koncie znajduje się 36 punktów i 104 zdobyte bramki!

Bramki: Polonia
1 /14:26 Aneta Cygan – Magdalena Czaplik (przewaga)
2 /16:22 Alicja Wcisło – Olivia Tomczok
3 /20:16 Magdalena Czaplik – Olivia Tomczok
4 /26:45 Wybiral Katarzyna
5 /34:16 Klaudia Kaleja
6 /51:14 Magdalena Czaplik
7 /56:01 Aneta Cygan – Olivia Tomczok (przewaga)
8 /56:57 Klaudia Chrapek – Magdalena Czaplik (przewaga)