Wielki Test Języka Angielskiego w Tychach.

 


wielki-testBEST Centrum Języków Obcych zaprasza do udziału w 4 edycji ogólnopolskiej imprezy edukacyjnej pod nazwą Wielki Test Języka Angielskiego, którego tyska edycja odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy – Andrzeja Dziuby i która odbędzie się już 20 listopada br. o godzinie 11:00 w Teatrze Małym w Tychach.

Jest to wydarzenie edukacyjne, dzięki któremu mieszkańcy wielu miast Polski będą mogli bezpłatnie sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego i wspólnie z wszystkimi uczestnikami Wielkiego Testu walczyć o jak najlepszy wynik swojego miasta w skali całej Polski. Partnerem Ogólnopolskim Testu jest amerykańska firma ETS Global znana m.in. z egzaminów TOEIC i TOEFL. Uczestnicy wydarzenia będą rozwiązywać test wyboru w odpowiednim dla siebie wariancie wiekowym: test dla dzieci w wieku 8-12 lat, test na bazie TOEFL Junior dla młodzieży wieku 13-17 lat oraz test na bazie egzaminu TOEIC dla osób 18+.

Zapisy na Wielki Test w naszym mieście już się rozpoczęły i trwać będą do 18 listopada do godz. 17:00 lub do wyczerpania miejsc przez stronę www.MiastoTychy.ZnaAngielski.pl. Uczestnik Testu bezpłatnie sprawdzi swoje kompetencje językowe, a także otrzyma wynik wraz z opisem poziomu wg skali Rady Europy (tzw. skala CEFR), ponadto będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie www.MiastoTychy.ZnaAngielski.pl a także na facebook-u.


Źródło : http://umtychy.pl/