Ga-Ga Zielone Żabki, Bongo Jerusalem, Siaki w Underground Pub.

 


Podczas tegorocznego koncertu na Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszny miała miejsce premiera nowej płyty Ga-Ga Zielone Żabki Nowy Porządek. W związku z wydawnictwem zespół rusza w trasę. Na koncertach będzie można usłyszeć nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” – to istna punkrockowa mieszanka wybuchowa!

Support: Bongo Jerusalem, Siaki
Miejsce: Underground Pub
Bilety: 25/35 zł
Start: 18 listopada 2016, godz. 19:00

gaga

bilety można kupić :
– Underground Pub
– Gambrinus
– Wielokran
W sieci Ticketpro i na terenie całego kraju w sieci Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne) pełna lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

Zespół Bongo Jerusalem – czyli wszystko to, co w rocku jest najlepsze: żywioł, energia, spontaniczność i dobra zabawa. Nasza muzyka to twórcza żonglerka takimi gatunkami jak rock, pop punk oraz ska. Z biegiem czasu zdołaliśmy wypracować ciekawy i charakterystyczny styl twórczości. W swoim dorobku posiadamy wydawnictwa w postaci singli, jednej EP oraz longplaya zatytułowanego „Z tej larwy motyla nie będzie”. Do naszych najciekawszych wyczynów w historii kapeli można zaliczyć; zespół znalazł się wśród dziesięciu finalistów pierwszej edycji konkursu stacji TVN „39 i pół decybela ponad normę”, brał udział również w festiwalu „Rockowe Ogródki 2009” organizowanym w Płocku, utwór „Ot Tak” uzyskał wyróżnienie i trafił na festiwalową płytę, zespół jest również finalistą konkursu Zagraj na Pepsi Vena Music Festiwal 2009, został także zwyciężcą V edycji konkursu „Scena Muzzo i Lizard King”. Ciekawy pomysł na muzykę, fantazja oraz żywiołowość na koncertach, połączona z pasją oraz zaangażowaniem w to co tworzymy, to największe nasze atuty.


Źródło : https://allevents.in/