GKS Tychy szykuje się do walki o finał Pucharu Kontynentalnego.

 


continental-cup-wlochyHokeiści GKS-u Tychy liczą, że podobnie jak w minionym sezonie zagrają w finale Pucharu Kontynentalnego. Kibice wciąż mogą zamawiać bilety i wspierać zespół podczas półfinałowej rywalizacji we włoskim Collalbo.

Tyski zespół czeka kolejny hokejowy maraton, który rozpocznie się w najbliższą środę, meczem z Nestą Mires Toruń, a zakończy w niedzielę, 27. listopada, pierwszym spotkaniem drugiego etapu sezonu zasadniczego. W ciągu dziewiętnastu dni tyszanie rozegrają dziewięć meczów.

Po drodze GKS powalczy o awans do finału PK. We włoskim Collalbo przeciwnikami tyszan będą gospodarz turnieju Ritten Sport, znany tyskim hokeistom z ubiegłorocznej edycji białoruski Shaktar Soligorsk oraz kazachski Beibarys Atyrau – Solidnie przygotowujemy się do tego turnieju. Analizujemy grę naszych rywali, patrzymy jak radzą sobie w rozgrywkach ligowych. Mam nadzieję, że podobnie jak przed rokiem, tym razem również powalczymy o awans do finału – mówi kapitan zespołu, Michał Kotlorz.

conti-awansW drugiej grupie o awans do finału powalczą francuskie Angers Ducs, ukraińskie HC Donbass, duńskie Odense Bulldogs oraz angielskie Nottingham Panthers.

Spółka Tyski Sport S.A. zwróciła się do gospodarza turnieju, zespołu Ritten Sport z prośbą o rezerwację biletów dla tyskich kibiców.

Bilety można zamawiać pod adresem e-mail: bilety@tyski-sport.pl, z wyszczególnieniem rodzaju i ilości wejściówek na poszczególne dni oraz imieniem i nazwiskiem osoby, która będzie odbierała rezerwację. Zgłoszenia należy kierować do niedzieli, 13. listopada. Jedna osoba może zarezerwować dowolną ilość biletów dla swoich współtowarzyszy i na miejscu w swoim oraz ich imieniu odebrać wszystkie wejściówki.

Odbiór oraz płatność za bilety będzie następowała na miejscu, w jednej z kas biletowych Ritten Arena. Bilety obowiązują na pojedyncze mecze.

Cennik: 

– bilet normalny: 12 euro

– bilet ulgowy dla młodzieży (10-18 lat): 5 euro

– dzieci poniżej 10 lat: bezpłatnie

Terminarz meczów III rundy, grupy E: 

18 listopada, g.16. Beibarys Atyrau – Shakhtar Soligorsk

18. listopada g.20. Ritten Sport – GKS Tychy

19. listopada g.15. Shakhtar Soligorsk – GKS Tychy

19. listopada g.19. Ritten Sport – Beibarys Atyrau

20. listopada g.15. GKS Tychy – Beibarys Atyrau

20. listopada g.19. Shakhtar Soligorsk – Ritten Sport


Źródło : http://sport.pl/