Dorota Hałatek debiutuje w międzypaństwowym meczu reprezentacji Polski.

 


wu15Dorota Hałatek zadebiutowała w międzypaństwowym meczu reprezentacji Polski U15. W dzisiejszym spotkaniu z reprezentacją Czech, czternastolatka zagrała w pierwszej jedenastce i przyczyniła się do zwycięstwa kadry narodowej 2-1.

Zawodniczka Polonii GKS, wystawiona na pozycji pomocnika ofensywnego, zagrała pierwszą połowę i pokazała się z bardzo pozytywnej strony. W momencie jej zmiany, reprezentacja prowadzona przez Patrycję Jankowską prowadziła 1-0, a w drugiej części spotkania dołożyła drugiego gola. W ostatnich minutach bramkę kontaktową zdobyły Czeszki i to trafienie okazało się ostatnim w meczu. To świetne informacje przed następnymi meczami, które zwiastują kolejne dobre występy wychowanki naszego klubu, a także Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy oraz Pioniera Tychy.

Kolejne spotkanie reprezentacji już w najbliższy czwartek, 27 października o godzinie 11:00 w Wałbrzychu, na stadionie przy ul. Ratuszowej – rywalem również będą czeskie rówieśniczki.

My dołączamy się do serdecznych gratulacji całej tyskiej społeczności, dumnej z kolejnej reprezentantki w historii GKS-u Tychy oraz życzymy następnych sukcesów i dalszego spełniania marzeń!

Kamil Hajduk