In Spe + Humanimal w Tawernie.

 


Tawerna Pod Różą Wiatrów, Tychy – 7.10.2016 (piątek) godz. 20:00

koncert w tawernieIn Spe
Radek Rakocz – Gitara
Przemek „Pimpa” Łukanus – Gitara
Michał „Mały” Musioł – Wokal 
Arek „Kudłaty” Hornik – Perkusja
Adam „Buszmen” Bieta – Bas

W 2007 roku 6 chłopaków z Lędzin, Mysłowic, Imielina i Krakowa powołało do życia IN SPE. Każdy z nich inspirował się różnymi zespołami i różnymi gatunkami muzycznymi z okolic Rocka/Metalu/Punka.
Nie stoją w miejscu koncertują gdzie tylko się da i cały czas tworzą nowy materiał. Chcą rozwijać siebie, muzykę którą tworzą. Na przestrzeni lat przyszło im koncertować z wieloma kapelami między innymi: KAT, KRUK, ISCARIOTA, POST PROFESSION, ESKALACJA.

Humanimal Poland

Darek Wojciechowski – gitara
Marek Wilczyński – perkusja
Kuba Pudo – wokal
Michał Węgrzynowicz – gitara basowa
Marcin Palka – gitara

Początki humanimal sięgają lutego 1994 roku. Marcin zakłada zespół, kompletuje skład i organizuje salę prób. Rok 1996 grupa zamyka, jako sekstet z pierwszym zarejestrowanym materiałem demo (realizacja – Paweł Wietrzyński). Kolejne cztery lata to głównie imprezy, skromna obecność w lokalnych rozgłośniach radiowych, a muzycznie – próby odejścia od schematycznego, jednoznacznego gatunkowo grania. U progu nowego tysiąclecia, przy zaangażowaniu skromnych środków, humanimal rejestruje 15 utworów, które składają się na drugie demo. Ta niskobudżetowa realizacja przynosi efekty w postaci współpracy z pomorskim Rock Frontem. Dzięki wsparciu Jana Reznera, humanimal prezentuje utwór „Five cigarettes to midnight” w paśmie muzycznym programu Rower Błażeja (TVP1). Realizacji kolejnego demo podejmuje się Rafał Nowak / S-Tone Studio. Materiał ogranicza się do jednej kompozycji – „Synthetic”. W 2009 roku rozpoczyna się proces rejestrowania utworów na debiutancki album. Początkowo w Bytomiu, a następnie w Knurowie, w Studio 78, nagranych zostaje 12 utworów utrzymanych w krwiście metalowej konwencji. Realizacją sesji zajmuje się Lech Pukos. Prace trwają do kwietnia 2011 roku. W listopadzie 2012, z zespołem rozstaje się Artur Kurzak.


Źródło : http://www.kiwiportal.pl/