Back2Black Party w klubie Underground.

 


Back2BlackBack2Black Party to cykl imprez tanecznych w czarnym klimacie, przy czarnej muzyce. Impreza pierwszy raz zagości w Tychach!

Już 7 października od godz. 21.00 bawimy się w Underground Pub.

Specjalnie dla was wystąpi Ambasador projektu medialnego „Back2Black On Tour” – DJ Basgrow. Projekt jest wynikiem współpracy jaka nawiązała się między agencja eventową B2B Events oraz Radiem Eska i Hiphop Tv.

Wjazd Free 

Muzyka przy jakiej będziemy tańczyć do białego rana to m.in. Twerk, Dancehall, R’n’B, Funk, Trap oraz Rap.

„DJ Basgrow – Turntablista i Party Rocker. Ojciec Back2Black. Organizator i uczestnik niezliczonej ilości imprez oraz koncertów. Na swoim koncie ma występy w całej Polsce, w Anglii, Czechach oraz Chorwacji. Zagrał na imprezach z czołówką polskiej sceny Hip-Hopowej m.in. O.S.T.R., Grubson, Tede, Quebonafide, Pokahontaz – Fokus/Rahim oraz czołówką muzyki popularnej np. Mela Koteluk, Kamil Bednarek, Margaret, Donatan i Cleo. Wraz z zespołem Najlepszy Przekaz w Mieście, w zeszłym roku, podczas Sopot SuperHit Festiwal, otrzymał statuetkę za największy przebój radiowy od RMFMaxxx. Na zaproszenie telewizji Polsat, wystąpił jako gość specjalny w Must Be The Music, oraz wygrał konkurs „Na Fali – Przebojowe duety” w Koszalinie, podczas telewizyjnej trasy koncertowej „Lato Radia Zet i Dwójki”.

Zorganizował i zagrał wiele imprez tanecznych w takich kluch jak Oko Miasta (Katowice), Mardi Grass (Gliwice), Mewa Towarzyska czy Makahiki (Sopot). Imprezy z jego udziałem to elegancki mix tzw. „czarnej muzyki” – rap, trap, twerk, funk, dancehall oraz nowoczesna muzyka popularna i r’n’b.

Z końcem roku planowana jest realizacja projektu, którego ambasadorem został DJ Basgrow. Projekt organizowany jest przy współpracy z radiem Eska oraz Hip-Hop TV, w rzeczywistości jest to cykl imprez po najlepszych klubach w całej Polsce. W projek zaangażowana jest czołówka DJ-ów z całej Polski oraz tacy artyści jak Grubson, BRK, W.E.N.A, Quebonafide czy Rasmentalism.


Źródło : http://www.kiwiportal.pl/