Przywrócenie tras przejazdów linii Sz1, 128, 291 oraz zmiana tras linii S, 2 i 254.

 


Autobus

Uprzejmie informujemy, że w związku z otwarciem nowego łącznika pomiędzy ulicą Żorską i Myśliwską oraz zakończeniem robót drogowych na ul. Borowej od dnia 04.10.2016 r. zostaną zmienione trasy przejazdów autobusów linii S, 2 i 254 w następujący sposób:

Autobusy linii 2 i 254 po obsłużeniu przystanku „Tychy Żwaków Myśliwska” pojadą dalej prosto ulicą Nową, następnie ulicą Żorską, nowo wybudowanym łącznikiem pomiędzy ulicą Żorską i Myśliwską do ulicy Legionów Polskich wraz z obsługą przystanku „Tychy Żwaków Nowa” oraz trzech nowych przystanków „Tychy Żwaków Św. Elżbiety”, „Tychy Żwaków Cmentarz” i „Tychy Żwaków Rondo”. Autobus linii 2 będzie dodatkowo zatrzymywał się na przystanku „Tychy Osiedle L”.

Mikrobus linii S w kierunku „Tychy Żwaków Rogatki” po obsłużeniu przystanku „Tychy Żwaków Myśliwska”skręci w lewo w ulicę Myśliwską, następnie pojedzie w prawo nowo wybudowanym łącznikiem, obsłuży przystanek „Tychy Żwaków Rondo”, po czym skręci w prawo w ulicę Żorską, obsłuży przystanki „Tychy Żwaków Cmentarz”, „Tychy Żwaków Św. Elżbiety”. Po obsłużeniu przystanku „Tychy Żwaków Św. Elżbiety” pojedzie do przystanku „Tychy Żwaków Żorska” i dalej według obowiązującej trasy przejazdu.

W kierunku „Tychy Mąkołowiec Łabędzia” mikrobus linii S kursował będzie według obowiązującej trasy przejazdu.

Od dnia 04.10.2016 r. zawieszony zostanie kurs bisujący na linii S w dni robocze szkolne o godzinie 14:33.

Od dnia 04.10.2016 r. przywrócone zostaną trasy przejazdów autobusów linii Sz1, 128 i 291 obowiązujące przed objazdem.

Z rozkładami jazdy linii S, 2 i 254 można zapoznać się na stronie MZK.

Prosimy o planowanie podróży z uwzględnieniem powyższych zmian.


Źródło : http://www.mzk.pl/